Bizimle iletişim kur
Alice

Telefon numarası : 86-15694003007

Naber : +8615694003007

Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd.

Müşterilere her zaman en etkili ürünleri ve en iyi hizmetleri sağlayın.

  • Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd.
  • Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd.
  • Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd.
  • Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd.
  • Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İhracatçı, Satıcı
Markalar MRJ-lazer No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış 10000000-20000000 Yıl kurulan 2017
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş

Teşekkürs MRJ-Laser Web sitesini ziyaret ettiğiniz için!

 

MRJ-Laser, Güneybatı Çin'in Sichuan eyaleti, Chengdu'da bulunan bir kuruluştur.

Birinci sınıf bir Ar-Ge merkezine ve olağanüstü bir yönetim ekibine sahip bir lazer işleme ekipmanı üreticisiyiz.Müşterilerimizin taleplerini karşılamak için çok yönlü lazer uygulama çözümleri sağlamaya kararlıyız.

Ürünlerimiz, çok sayıda buluş patenti ve mülkiyet sertifikası almış olan “küçük boyut, yüksek verimlilik, yüksek doğruluk, daha akıllı” karakteristiklere bağlıdır.Tüm ürünler AB, CE ve FDA testlerinden geçmiştir.Kalite kontrol, ISO9001 kalite yönetim sistemi kapsamında sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.

Mükemmel lazer temizleme, lazer markalama ve lazer kaynak makineleri sağlıyoruz.

Boya ve pas giderme sorunları için, çözülmesi gereken çeşitli lazer temizleme makinelerine sahibiz.

Farklı malzemeler üzerine kazıma ve markalama için lazer markalama makinemiz çok yardımcı olabilir.

Yüksek verimli kaynak metalleri için lazer kaynak makinemiz bunu yapabilir.

Ürünlerimiz dünyada 50'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiş ve birçok övgü almıştır.

Biz P-lazer değiliz, MRJ-lazeriz, lazer ekipmanı imalat endüstrisinin yükselen yıldızıyız.

Geçmiş

MRJ-Laser, uzun yıllar süren hazırlıklarla 2017 yılında kurulmuş ve o zamandan beri yüksek kaliteli lazer makineleri üretmektedir.Birçok müşterinin işleme sorunlarını çözmesine yardımcı olduk ve birçok tedarikçi ve alıcıyla sağlam bir ortaklık kurduk.

Ciddi Covid-19 Salgınından sonra hala hayatta kalıyoruz ve şiddetli rekabet piyasasında sağlam bir şekilde duruyoruz.Daha da güçleniyoruz.

MRJ-Laser ilerleyen günlerde müşterilerimiz için iyi ürün ve hizmetler sunmaya devam edecektir.

Çin Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

Hizmet

Lazer İşaretleme Makinesi

Lazer markalama makinemiz, boyutları küçük ve içinde hava soğutmalı bir soğutma sistemi olan entegre bir genel yapıdır.Metal, elektrokaplama levhaları, kaplama ve püskürtme malzemeleri, plastik, renkli kağıt, deri, seramik ve diğer malzemeleri markalamak için uygundur.Elektronik bileşenler, elektrikli cihazlar, elektrikli cihazlar, iletişim ekipmanları ve diğer endüstriler gibi yüksek hassasiyete ihtiyaç duyan birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Lazer Temizleme Makinesi

Lazer temizleme makinemiz, yüzey temizliğinin son teknoloji ürünü bir ürünüdür.Kurulumu, çalıştırması ve bakımı kolaydır.Metal ve cam üzerindeki kaplamanın sökülmesi, çabuk boya sökülmesi ve pas ve çeşitli oksitlerin giderilmesinde kullanılır.Ayrıca ekipmandaki gresi, reçineyi, tutkalı, tozu, lekeleri ve kalıntıları çıkarabilir ve temizleyebilir.

 

Lazer Kaynak Makinesi

Lazer kaynak makinemiz firmamız tarafından bağımsız olarak geliştirilmiştir.Karbon çeliği, paslanmaz çelik, alüminyum alaşımı gibi çeşitli metal levhaların kaynağında yaygın olarak kullanılabilir ve otomatik tel besleme sistemi ile donatılmıştır.Argon ark teli besleme kaynak işleminin çoğunun yerini alabilir ve geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.Kaynak boncuğu tek tiptir ve verimlilik, profesyonel kaynak işçilerinin çalışmasına gerek kalmadan daha yüksektir.

 

OEM ve ODM

Optik devreler, mekanik tasarım, devre kontrolü, yazılımlar ve donanım sistemleri için tam bir özelleştirilmiş araştırma ve geliştirme hizmetleri seti sağlayabiliriz.

 

Ajanlar İşe Alma

Şimdiye kadar dünya çapında 20'den fazla temsilcimiz var ve sayı artıyor.Temsilciler işe alıyoruz, daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Mükemmel satış sonrası servis

İki yıllık garanti, ömür boyu bakım servisi ve 24 saat çevrimiçi satış sonrası yanıt.

 

Sıcak karşılama

Müşterilerimizin çoğu geçtiğimiz üç yıl içinde bizi ziyaret etti ve bizimle sıkı işbirliği ilişkileri kurdu.Sizi iletişim için firmamıza davet ediyoruz.Sizi kesinlikle sıcak bir şekilde karşılayacağız ve sizi tatmin edeceğiz.

Çin Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

Ekibimiz

Birkaç yıllık bir gelişmeden sonra firmamız komple üretim, Ar-Ge ve satış entegre bir yapıya sahiptir.Ar-Ge departmanımızda yer alan, sorunları çözmeye her zaman hazır olan ve lazer teknolojimizi ileri düzeyde tutan 20'den fazla mühendis.Satış mühendislerimiz de ürünlerimizdeki uzmanlık alanı, lazer temizleme, lazer markalama ve lazer kaynağı ile ilgili sorunları çözmek için size her zaman en iyi ürünü ve programı sağlayacaktır.

Çalışma süresinden sonra, işletmeye canlılık katmak ve ekip uyumunu artırmak için çeşitli grup faaliyetlerinde bulunuruz.

Çin Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. şirket Profili 3