100W Temassız El Sırt Çantası Lazer Temizleyici

Temel bilgi
Menşe yeri: Sichuan, Çin
Marka adı: MRJ-Laser
Sertifika: CE, FDA, ISO9001
Model numarası: MRJ-FL-C100BP
Min sipariş miktarı: 1-4 Adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Tahta sandık veya uçuş kutusu.
Teslim süresi: Genel tip makineler için 7-10 gün, özelleştirilmiş makineler için 15-30 gün
Ödeme koşulları: T / T, Alipay
Yetenek temini: Ayda 100 adet
Alternatif isim: 100W El Sırt Çantası Lazer Pas Temizleme Makinesi lazer tipi: Fiber lazer
Garanti Sonrası Servis: 2 yıl, ömür boyu bakım servisi Yerel Hizmet Konumu: 7 * 24 saat satış sonrası yanıt
Showroom Bölgesi: Hava, deniz, demiryolu vb. Ticaret Eşyaları: FOB, CIF, DDP, DFR veya talep ettiğiniz diğer herhangi bir terim
Vurgulamak:

100W Backpack Laser Cleaner

,

FDA Backpack Laser Cleaner

,

1064nm laser rust removal machine

100W El Sırt Çantası Lazer Pas Temizleme Makinesi
 
Ürün Açıklaması

• Düşük maliyetli.Diğer temizleme yöntemleriyle karşılaştırıldığında bu100W el tipi sırt çantası lazer temizleyici en düşük işlem ve kullanım maliyetine sahiptir. çünkü herhangi bir sarf malzemesine ihtiyaç olmadığı için, yalnızca sıradan elektrikli cihazların güç maliyeti

• Yüksek verim.Bu taşınabilir sırt çantası lazer temizleme makinesinin benzersiz doğrusal ve çift eksenli lazer temizleme modu, verimli temizleme verimliliği sağlar.

• Temassız.Elde taşınan sırt tipi lazer temizleyici, temassız lazer temizleme modundadır, hedefler üzerindeki temizleme etkilerini optimize eder ve operatörlerin güvenliğini daha iyi sağlar.

• Çevre dostu.Lazerle temizleme, herhangi bir sarf malzemesine ihtiyaç duymayan veya herhangi bir kirletici üretmeyen çevre dostu bir temizleme yöntemidir.

 

Ürün Parametreleri ve Detayları

Modeli
MRJ-FL-C100BP
MRJ-FL-C150BP
Lazer Gücü
100 W
150 W
Lazer Dalga Boyu
1064 nm
1064 nm
Darbe Enerjisi
1,8 mJ
1,8 mJ
Fiber kablo
1.5 Metre
1.5 Metre
Ana Ana Bilgisayar Boyutu
U * G * Y 404 * 326 * 132 mm
U * G * Y 404 * 326 * 132 mm
Ana Konak Ağırlığı
11kg
11kg
Temiz Kafa Ağırlığı
2kg
2kg
Güç Kablosu Uzunluğu
5 Metre
5 Metre
Voltaj
110VAC - 220VAC
110VAC - 220VAC
Çalışma sıcaklığı
10 ℃ - 40 ℃
10 ℃ - 40 ℃
Depolama sıcaklığı
-25 ℃ ile 60 ℃
-25 ℃ ile 60 ℃
Çalışma Nemi
<% 90
<% 90
Soğutma yöntemi
Hava Soğutma
Hava Soğutma
100W Temassız El Sırt Çantası Lazer Temizleyici 0
100W Temassız El Sırt Çantası Lazer Temizleyici 1

 

100W Temassız El Sırt Çantası Lazer Temizleyici 2
 
Uygulama

• Lazerle temizleme, metal veya cam yüzey kaplama, boya, pas ve çeşitli oksitlerin giderilmesi için kullanılabilir.Kaynak öncesi ve sonrası gresi, reçineyi, yapıştırıcıyı, tozu, lekeleri, üretim kalıntılarını ve yüzey işlemlerini çıkarabilir.

• Lazer temizlemenin avantajlarından biri temassız olmasıdır, bu da alt tabakada aşınma olmadığı anlamına gelir.

• Lazer temizleme, havacılık endüstrisi, otomobil üretim endüstrisi, demiryolu taşımacılığı endüstrisi, çelik üretim endüstrisi, elektronik endüstrisi, gıda endüstrisi, mobilya üretim endüstrisi gibi birçok sektöre uygulanabilen, yüksek enerjili lazer ışını işleminin yüksek teknolojili bir uygulamasıdır. , vb.

100W Temassız El Sırt Çantası Lazer Temizleyici 3 

 

Daha Fazla Uygulama:

Lazer temizleme makinesinin hassas alet içinde temizlik uygulaması

♦ Yağlama ve korozyon direnci için kullanılan esterler ve mineral yağlar genellikle hassas makine endüstrisindeki parçalardan, genellikle kimyasal olarak çıkarılır ve kimyasal temizleme genellikle kalıntı bırakır.Lazer esterifikasyon, parçaların yüzeyine zarar vermeden esterleri ve mineral yağı tamamen çıkarabilir.

♦ Mekanik parçaların işlenmesinde yağ esterinin giderilmesi de lazerle temizlenebilir.Kirletici maddelerin uzaklaştırılması şok dalgası ile tamamlanır.Parçaların yüzeyindeki ince oksit tabakasının patlayarak gazlaşmasıyla oluşan şok dalgası, mekanik etkileşimden ziyade kirin uzaklaştırılmasına yol açar.MRJ fotoelektrik lazer ekipmanı, uzun yıllara dayanan lazer araştırma ve geliştirme deneyimi, olgun ürün teknolojisi, ürün performansı güvenliği ve istikrarı ile uygun maliyetlidir.

♦ Lazerle temizleme herhangi bir kimyasal madde kullanımını gerektirmez ve katı atığın depolanması ve geri dönüştürülmesi daha kolaydır."Yumuşak görünmez" ışık, mekanik kuvvet nedeniyle ekipman yüzeyinde "ikincil hasar" oluşturmaz ve temizlik daha yüksektir.Aynı zamanda lazer temizleme verimi yüksek, zamanı az, düşük maliyetli kullanımı, lazer temizleme sisteminin erken satın alınması tek seferlik yatırım yüksek olmasına rağmen, temizleme sistemi uzun süre kullanılabilir, düşük işletme maliyet ve daha da önemlisi, otomatik çalışmayı kolayca gerçekleştirebilir.

İletişim bilgileri
Alice

Telefon numarası : 86-15694003007

Naber : +8615694003007