Hava Soğutma 100W Elde Taşınabilir Lazer Boya Pas Sökücü

Temel bilgi
Menşe yeri: Sichuan, Çin
Marka adı: MRJ-Laser
Sertifika: CE, FDA, ISO9001
Model numarası: MRJ-FL-C100
Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu veya uluslararası taşımacılığa uygun güvenli ve tekerlekli uçuş çantası.
Teslim süresi: 10-15days
Ödeme koşulları: T / T, L / C, D / P, D / A, Western Union
Yetenek temini: Aylık 100 Adet
Alternatif isim: 100W El Lazer Sökücü lazer tipi: Fiber lazer
Garanti: 2 yıl, ömür boyu bakım servisi Satış sonrası servis: 7 * 24 saat satış sonrası yanıt
taşımacılık: Hava, deniz, demiryolu vb. Ticaret Koşulları: FOB, CIF, DDP, DFR veya talep ettiğiniz diğer herhangi bir terim
Vurgulamak:

100W Laser Paint Rust Remover

,

1064nm Laser Paint Rust Remover

,

1.5mJ laser rust removal equipment

Hava Soğutma 100W Elde Taşınabilir Lazer Boya Pas Sökücü

 

Ürün Özellikleri

• Lazer temizleme makinesi, temizleme verimliliğini sağlayan ve operatörün işini kolaylaştıran yüksek verimli ve kaliteli galvanometre sistemine sahiptir.

• Metal lazer pas temizleme, temassız lazer temizleme modudur, hedefler üzerindeki temizleme etkilerini optimize eder ve operatörlerin güvenliğini daha iyi sağlar.

• Lazer pas temizleme makinesi, temizleme verimini sağlayan ve operatörün işini kolaylaştıran yüksek verimli ve kaliteli galvanometre sistemi ile donatılmıştır.

• Tarayıcılarımız özel malzemelerden yapılmıştır ve tümü 1000 ℃'dan daha yüksek bir sıcaklıkta işlem görmüştür.Temizlik için lazer ışınına daha iyi dayanabilir ve iletebilirler

 

Modeli MRJ-FL-C200 MRJ-FL-C100 MRJ-FL-C60

Teknik parametre

Lazer Gücü 200 W 100 W 60 w
Lazer Dalga Boyu 1064 nm 1064 nm 1064 nm
Darbe enerjisi 1-10 mJ 1.5mJ 1.5mJ
Tarama uzunluğu 1-100 mm (özelleştirilebilir)
Tarama genişliği 1-20 mm (özelleştirilebilir)
Giriş gücü Tek Fazlı 110V / 220V / 50-60Hz
Soğutma yöntemi Hava Soğutma

Lütfen dikkat: seçilecek daha fazla güç var.

 

Geleneksel Temizlik Yöntemlerinin Dezavantajları

Geleneksel temizleme yöntemlerinin temel sorunları şunları içerir: çevreye olumsuz etki ve alt tabaka üzerindeki aşınma.Kum püskürtme sistemi çok fazla atık üretir ve alt tabakanın ince yüzeyine zarar verir;kimyasal çözücülerle temizlik yaparken potansiyel olarak tehlikeli buhar ve sıvı atık üretecektir.
Geleneksel temizleme yöntemlerinin eksiklikleri, yüzey temizleme alanında lazer teknolojisinin uygulanmasına neden olmuştur.Lazer temizlemenin birçok avantajı nedeniyle, artık malzemelerin yüzeyinde bulunan istenmeyen maddeleri uzaklaştırmanın en etkili yolu haline gelmiştir.
Şu anda, darbeli lazer temizleme ve kaplama sistemleri, lastik kalıpları ve oyulmuş yüzeyler üzerindeki vulkanize kalıntıların ablasyon yoluyla çıkarılmasından, tellerden izolasyonun soyulmasına ve hassas yüzeylerden kaplamaların çıkarılmasına kadar çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Ürün uygulaması

Hava Soğutma 100W Elde Taşınabilir Lazer Boya Pas Sökücü 0

 

Bilgi:

Lazer Neden Pası Temizleyebilir?

Darbeli lazer temizleme işlemi, lazer kaynağı tarafından üretilen optik darbenin özelliklerine bağlıdır.Yüksek yoğunluklu ışın, kısa darbeli lazer ve kirlilik katmanı arasındaki etkileşimin neden olduğu optik fiziksel reaksiyona dayanır.Prensip aşağıdaki gibidir:

A) Lazer kaynağı tarafından yayılan lazer ışını, tedavi edilecek yüzeydeki kontamine katman tarafından emilir.

B) Büyük enerjinin emilmesi, şok dalgaları üreten, hızla genişleyen bir plazma (yüksek oranda iyonize kararsız gaz) oluşturur.

C) Şok dalgaları, kirleticilerin parçalanmasına ve uzaklaştırılmasına neden olur.

D) Işık darbesi genişliği, işlem gören yüzeyi tahrip eden ısı birikimini önlemek için yeterince kısa olmalıdır.

E) Deneyler, metal yüzeyde oksitler olduğunda metal yüzeyde plazmaların oluştuğunu göstermektedir.

Plazmalar, yalnızca enerji yoğunluğu bir eşiğin üzerinde ise üretilir; bu, kaldırılan kirletici veya oksit tabakasına bağlıdır.Bu eşik etkisi, alt tabakanın güvenliğinden ödün vermeden etkili temizlik için önemlidir.Plazmanın ortaya çıkması için ikinci bir eşik var.Enerji yoğunluğu bu eşiği aşarsa, alt tabaka malzemesi tahrip olacaktır.Temel malzemeyi güvenli bir şekilde etkili bir şekilde temizlemek için, lazer parametrelerinin duruma göre ayarlanması gerekir, böylece ışık darbesinin enerji yoğunluğu kesinlikle iki eşik arasında olur.

Her bir lazer darbesi belirli bir kirlilik kalınlığını ortadan kaldırır.Kontaminasyon tabakası kalınsa, temizlik için birden çok darbe gerekir.Yüzeyi temizlemek için gereken bakliyat sayısı, yüzey kirliliğinin seviyesine bağlıdır.İki eşiğin önemli bir sonucu, temizliğin otomasyonudur.İlk eşikten daha yüksek enerji yoğunluğuna sahip ışık atımları, alt tabakaya ulaşana kadar kirleticileri çıkarmaya devam edecektir.Bununla birlikte, enerji yoğunluğu, alt tabaka malzemesinin hasar eşiğinden daha düşük olduğundan, alt tabaka zarar görmeyecektir.

İletişim bilgileri
Alice

Telefon numarası : 86-15694003007

Naber : +8615694003007