Paslanmaz Çelik için 30W 50W Renkli Lazer İşaretleme Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Sichuan, Çin
Marka adı: MRJ-laser
Sertifika: CE, ISO9001
Model numarası: MRJ-FL-30N, 50N
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: tahta kutu veya uçuş çantası
Teslim süresi: Genel tip makineler için 7-10 gün, özelleştirilmiş makineler için 15-30 gün
Ödeme koşulları: T / T , Alipay
Yetenek temini: Ayda 100 set
Alternatif isim: Paslanmaz Çelik Renkli Lazer İşaretleme Makinesi 20W 30W 50W lazer tipi: Fiber lazer
Garanti: 2 yıl, ömür boyu bakım servisi Satış sonrası servis: 7 * 24 saat satış sonrası yanıt
taşımacılık: Hava, deniz, demiryolu vb. Ticaret Koşulları: FOB, CIF, DDP, DFR veya talep ettiğiniz diğer herhangi bir terim
Vurgulamak:

50W Color Laser Marking Machine

,

30W Color Laser Marking Machine

,

SS Fiber Laser Marking Machine

Renk İşaretleme için 20W 30W 50W Fiber Lazer İşaretleme Makinesi

 

ürün tanıtımı

◆ MRJ-FL-N serisi, en yeni tip fiber lazer markalama makinemizdir.Kapalı ve entegre bir tasarıma sahiptir.Markalama işleminde oluşan toz kullanıcılar tarafından emilmeden kabin içinde toplanabilir.

◆ Kabin kapağında, kullanıcıların markalama sürecini gözlemleyebileceği ve ayrıca lazer ışınının yayılmasını önleyebileceği bir lazer koruyucu cam tabakası vardır.

◆ Hedef arama işlevine sahip elektronik bir Z ekseni düğmesi donatılmıştır.Manuel yükseklik ayarına ihtiyaç duymaz ve otomatik olarak temel noktaya geri dönebilir.

◆ Kapak, koruyucu bir cihazdır.Makine markalamaya başlar, sadece kapak kapatılır.

 

Ürün Özellikleri

Galvanometre

◆ Standart olay spot çapı 10 mm olan, esas olarak yüksek hızlı ve çevrimiçi uçuş işaretlemesi için uygundur.Galvanometre sistemi sıfır sapma, hızlı hız, küçük boyut, düşük sıcaklık, kararlı ve güvenilir çalışma gibi özelliklere sahiptir. Kapsamlı performans endeksi uluslararası profesyonel seviyeye ulaşmıştır.

Alan Lensi

◆ Yüksek kaliteli alan lensi, dedektöre giden kenar ışınının yeteneğini geliştirebilir ve dedektörün ışığa duyarlı yüzeyinde tek tip olmayan aydınlatmayı tekdüze edebilir.Aynı ana optik sistemde, ilave alan lensleri dedektör alanını azaltacaktır.Aynı dedektör alanı kullanılırsa, görüş alanı genişletilebilir ve olay akışı artırılabilir.

Yazılım

◆ Kullanıcı dostu ve kullanımı kolay arayüz.

 

Ürün parametreleri

Modeli MRJ-FL-20N
Lazer Gücü 20 W
Lazer Dalga Boyu 1064 nm
Kiriş Kalitesi M2<1.6
Tekrarlama Frekansı 20-80KHz
İşaretleme Alanı 110 mm x 110 mm
Markalama Derinliği ≤1,2 mm
Hat Hızını İşaretleme ≤14000mm / sn
Minimum Çizgi Genişliği 10um
Minimum Karakter 0,15 mm
Tekrarlama Hassasiyeti ± 0,005 mm
Güç tüketimi ≤600w
Bakım gerektirmeyen süre 100.000saatler
Giriş gücü Tek Faz110VAC/ 220VAC/ 50-60Hz
Soğutma yöntemi Hava soğutma
Makin boyutu 430 * 760 * 736 (mm)

(Seçmek için 30w, 50w lazer kaynağımız olduğunu lütfen unutmayın)

 

Ürün Detayları

Paslanmaz Çelik için 30W 50W Renkli Lazer İşaretleme Makinesi 0

 

Lazer Kaynağı Nasıl Seçilir

Şu anda, lazer kaynağına göre, lazer markalama makinesi yarı iletken lazer markalama makinesi, CO2 lazer markalama makinesi, fiber lazer markalama makinesi vb. Olarak ikiye ayrılmıştır. Farklı malzemeler için farklı markalama etkisine sahiptirler.Genel olarak, yarı iletken ve fiber lazer markalama makinesi metal, sert plastik ve diğer malzemelerin markalanması için uygundur.CO2 lazer esas olarak akrilik, şeffaf plastik, seramik, cam ve benzeri gibi metal olmayan malzemeler içindir.

Markalama makinesi için lazer kaynağı nasıl seçilir?

İlk olarak, hangi malzemeyi işlemek istediğinize bağlıdır..Uzun dalga boyuna sahip donanım, plastik, etiket kağıdı ve diğer malzemeler fiber lazer markalama makinesi ile işlenebilir.Bambu, kumaş, seramik, akrilik ve diğer malzemeler, CO2 lazer markalama makinesi gibi daha kısa dalga boylu lazer ile işlenebilir.Film, meyve, yumurta, kağıt kutu, güçlendirilmiş cam ve diğer termal duyarlı malzeme ise, orta dalga boylu UV lazer markalama makinesi ile işlenebilir.

Tabii ki, bir malzemenin yalnızca tek bir lazer kaynağı için uygun olduğu anlamına gelmez, aynı malzeme, işleme gereksinimlerinizin hassasiyet derecesine bağlı olarak çeşitli lazer kaynaklarını kullanabilir.

İkincisi, makine gücünü işaretleme.Lazer gücü bazen hızı ve etkiyi belirlemede anahtar rol oynar, eğer UV kağıt, film, plastik, düşük güçte 1,2W işaretleme kazımak için kullanılıyorsa, genel olarak.Cam kazıma yaparken 3W UV veya hatta 5W güce ihtiyaç duyacaktır.Kazıma donanımı, 20W fiber lazer yapabilir, ancak yüksek verimlilik ve yüksek hız peşindeyseniz, bunu başarmak için 30W veya daha yüksek güce ihtiyacınız olacaktır.

Üçüncüsü, markalama makinesinin ana donanım yapısı.Lazer markalama makinesinin ana donanım yapısı, lazer, galvanometre, odaklama sistemi, lazer güç kaynağı ve bilgi işlem bildirim sistemini içerir.Yalnızca işleme ihtiyaçlarınıza göre seçim yapmanız gerekir.Özellikle yüksek hassasiyet gereksinimleri için, bunu üretici ile netleştirin.

 

Lütfen bizimle iletişime geçin ve markalama gereksinimlerinizi söyleyin, sizin için en iyi çözümü önereceğiz.

 

Ürün Uygulaması

Paslanmaz Çelik için 30W 50W Renkli Lazer İşaretleme Makinesi 1

Paslanmaz Çelik için 30W 50W Renkli Lazer İşaretleme Makinesi 2

İletişim bilgileri
Alice

Telefon numarası : 86-15694003007

Naber : +8615694003007